eOS Özellikler

shape
shape
shape
shape
shape

Muhasebe Büronuzu ve Tüm Ekibinizi

Tek Panelden ve Her Cihazdan Yönetin

15 yıllık MuhasebeTürk güvencesi ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Tüm modüller için kaydırın

Mükellef Mobil Uygulaması

Muhasebe 365 yazılımının mobil uygulaması sayesinde, mükellefler kendine ait vergi ve sgk evraklarına cep telefonu uygulamasından ulaşır. İstediği evrakları istediği kişilere E-Mail, WhatsApp veya Skype üzerinden paylaşır, telefonuna evrakı indirebilir.

Vergi-SGK Evraklarını Aktarma

Tek bir tuşla tüm vergi ve SGK evraklarını muhasebe web sitenize ve mobil uygulamaya aktarır. Tüm mükellefler mobil uygulama ve muhasebe web sitenizden kendilerine ait tüm evraklara ulaşır.

Beyanname Kontrol Sistemi

Mükelleflerin sorumlu olduğu tüm vergilerinin beyan edilip edilmediğini sorgular. Anlık beyan kontrol listesini yeşil ve kırmızı renklendirme ile size listeler. İster mobil uygulamadan ister web sitenizin panelinden 7/24 görebilirsiniz.

Grafikli Beyanname Durumu

Mükelleflerin beyan edilen vergi evraklarının şuan itibari ile hangilerinin beyan edilip edilmediğini grafikli sunum ve renklendirmeler ile (yeşil ve kırmızı renkler) görebilirsiniz. Ayrıca beyan edilen ve henüz beyan edilmemiş mükelleflerin kimler olduğunu tek tuşla görebilirsiniz.

Mail, SMS, W.App İle Gönderme

İster mobil uygulamanız üzerinden, ister web sitesi paneliniz üzerinden; mükelleflere gönderilmesi gereken tüm vergi ve ilgili evrakları tek bir tuşa basarak toplu olarak mükelleflerin e-mail adresine, cep telefonlarına sms olarak veya whatsApp ile gönderebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama yüklü mükelleflere uygulama bildirimi de gönderebilirsiniz.

Toplu WhatsApp Gönderimi

Tüm mükelleflerin Vergi ve SGK Evraklarını, Vergi Levhalarını, Borcu Yoktur Yazılarını, Diğer Evrakları (Bilanço, Mizan vb.) E-Tebligatlarını, SGK İşe Giriş/Çıkış Evraklarını vb. tüm evrak ve bilgilerini tüm mükelleflere sadece tek bir tuşla cep telefonlarındaki WhatsApplarına aynı anda toplu olarak gönderebilirsiniz. Kendi yazdığınız duyuruları mükelleflere tek tuşla gönderebilirsiniz. (ister kendi hattınızdan isterseniz ofis hattınızdan gönderir)

Firmalar Arası Geçiş

Örneğin Ahmet isimli kişinin 3 farklı firması (mükellefiyeti) varsa bir mükelefiyetinden web sitesi panelinden veya cep telefonu mobil uygulamasından giriş yaptığında tek bir tuşla diğer firmalarını görererek istediği firmasına giriş/çıkış yapmadan firmalararası geçiş yapabilir. Üstelik o firmalara diğer yetkililer de başka yetkili giriş yapmışken aynı anda giriş yapabilir.

Evrak Görülme Rapor Bilgisi

Mükelleflere E-mail, SMS veya WhatsApp ile gönderdiğiniz tüm evrakları, belgeleri ve bilgileri (veya mükelleflerin web sitesi panelinden veya cep telefonu mobil uygulamasından açtığı evrakların) hangi tarih, saat, bilgisayar veya cep telefonu cihazı ip numarasından gördüğünü ve kaç defa farklı zamanlarda açtığını anlık olarak hem mükellefin kendisi/yetkilleri hem de siz aynı anda hem gelişmiş raporlama kısmından hem de evrakın yanındaki okunma ve bakılma durumundan görebilirsiniz.

Bankacıya Evrak Gönderme

Muhasebe 365 yazılımındaki “Bankacıya Evrak Gönderme Sistemi” sayesinde güncel vergi evrakları, kurumlar, gelir, bilanço, mizan, vergi levhası, imza sirküsü, ticaret sicil gazeteleri gibi bankacılara gönderilmesi gereken evrakları sadece tek bir tuşla (evet yanlış okumadınız) bankacı mail ve telefon rehberi sistemi sayesinde E-Mail veya WhatApp ile bankacısına gönderir.

E-Tebligat Toplu Sorgulama

Tek tuşla tüm mükelleflere gelen tebligatları görebilir ve isterseniz mükelleflerle toplu olarak ve tek tuşla e-mail, sms veya whatsApp ile tebligatları iletebilirsiniz. Ayrıca hem siz hem mükellefler Muhasebe 365 yazılımının mobil uygulaması üzerinden hiç bir işlem yapmadan yeni gelen tebligatlarına kolayca ulaşabilir.

E-Arşiv Portal Toplu Sorgulama

GİB E-Arşiv Portalından mükelleflerin kestiği tüm faturaları aya göre tek tuşla ve toplu olarak sorgulayabilir, bilgisayarınıza indirebilir, yazdırabilir, excel veya pdf olarak dışa aktarabilirsiniz. Tüm işlemleri ister siz ister mükellefler mobil uygulama üzerinden yapabilir.

E-Arşiv Kesilen Faturalar

Defterini tuttuğumuz tüm mükelleflere kesilen e-arşiv faturalarına tek tuşla ve toplu olarak sorgulayabilir, excel veya pdf olarak dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca ister siz (tüm mükellefleri ve toplu olarak), ister mükellefler kendilerine kesilen e-arşiv faturalarına mobil uygulama üzerinden tek tuşla ulaşabilir.

İş Görmezlik Toplu Sorgulama

Tüm mükelleflerin iş görmezlik raporlarını sadece tek tuşa basıp toplu olarak sorgulayıp işlem yapabilirsiniz. Onaylı SGK Raporlarını sorgulayabilir ve tüm önceki işlemlere arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mükellefler kendi firmasına ait iş görmezlik raporlarına mobil uygulama veya muhasebe sitesi üzerinden kolayca ulaşabilir.

İşe Giriş İşten Çıkış Sorgulamaları

Tüm mükelleflerin yaptığı işe girişleri ve işten çıkışları tek tuşla ve toplu olarak sorgulayabilirsiniz. Sorgulama sonuç listesini dışa aktarabilirsiniz. Sorgulama sonuçlarını tüm mükelleflere tek tuşla ve toplu olarak E-Mail, SMS veya whatsApp ile gönderebilirsiniz. Ayrıca ister siz (tüm mükellefleri ve toplu olarak) ister mükellefler kendilerine ait işe giriş ve işten çıkışları mobil uygulama üzerinden görebilir, çıktısını alabilir, pdf olarak dışa aktarabilir, mail, sms veya whatsApp ile istediği kişiye gönderebilir.

Evrak Bildirim Okunma Durumu

Mükelleflere gönderdiğiniz tüm vergi ve ilgili evrakların iletim raporlarını ve okunma durumlarını (okunma tarihi, saat, cihaz ip adresi vb.) ister mobil uygulamanız üzerinden, isterseniz web sitenizin yönetici panelinden anlık olarak görebilir ve detaylı olarak listeleyebilirsiniz.

Ticaret Sicil Gazeteleri

Mükellefler kendine ait tüm ticaret sicil gazetelerine hiç bir işlem yapmadan mobil uygulama üzerinden veya muhasebe web siteniz üzerinden tek tuşla ulaşabilir. İstediği gazeteyi cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilir. İstediği kişiye e-mail veya whatsApp ile gönderebilir. Ayrıca sizde kendi panelinizden veya mobil uygulamadan tüm mükelleflerin ticaret sicil gazetelerine ulaşabilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Vergi Levhası

Mükellefler kendine ait vergi levhasına hiç bir işlem yapmadan mobil uygulama üzerinden veya muhasebe web siteniz üzerinden tek tuşla ulaşabilir. Vergi levhasınıi cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilir. İstediği kişiye e-mail veya whatsApp ile gönderebilir. Ayrıca sizde kendi panelinizden veya mobil uygulamadan tüm mükelleflerin vergi levhalarına ulaşabilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Vergi, SGK, Taşıt Borç Sorgulama

Tüm mükelleflerin vergi, SGK, taşıt, yapılandırma, idari ceza, harç, icra vb. tüm borçlarını tek ekrandan görebilirsiniz. Üstelik ister muhasebe sitesi panelinden isterseniz mobil uygulama üzerinden anlık tüm mükelleflerin borçlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca mükelleflerde kendine ait tüm borçlara mobil uygulama üzerinden anlık olarak ulaşabilirler.

Borcu Yoktur Belgesi Alma

Tüm mükelleflerin vergi ve SGK kurumlarına ait borcu yoktur yazısını talep edebilir veya önceki taleplerine ait borcu yoktur yazılarına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mükellefler ister muhasebe sitesi üzerinden ister mobil uygulamadan tek tuşla ve kolayca borcu yoktur talebinde bulunup önceki talep belgelerine ulaşabilir.

Pos Çekimleri Toplu Sorgulama

Tüm mükelleflerin aylık pos çekim bilgilerine tek tuşla ve toplu olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik listede tüm detaylar yer almakte ve excel,pdf olarak dışa aktarılmaktadır. Mükelleflerde kendi panelinden veya mobil uygulama üzerinden aylık pos çekimlerine ulaşabilir.

Naylon Fatura Sorgulama

Vergi kimlik no veya firma ünvanına göre naylon fatura sorgulamaları yapabilirsiniz.

Diğer Evraklar

Mükelleflerin ihtiyacı olan tüm evrakları bilgisayarınızdan tek tuşla yükleyebilirsiniz. Böylece mükellefler kendine ait olan evrakları ihtiyaç halinde ister web sitenizden ister mobil uygulama üzerinden görebilir, indirebilir veya istediği kişiye evrakları seçerek mail, sms, whatsApp ile gönderebilir.

Akıllı Mailing (İleri Tarihli Mail)

Tüm mükelleflere tek tuşla ister hemen isterseniz belirleyeceğiniz tarihte toplu mail gönderebilirsiniz. Böylece önemli bilgilendirme ve duyuruları anında iletebilirsiniz. Hangi mükellefin gönderdiğiniz mailin okunma durumuna ve okunma tarih, saat, cihaz ip adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca mail gönderme ve tüm işlemleri mobil uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz.

Akıllı SMS (İleri Tarihli SMS)

Tüm mükelleflere tek tuşla ister hemen şimdi isterseniz belirleyeceğiniz tarihte toplu SMS gönderebilirsiniz. Böylece önemli bilgilendirme ve duyuruları anında iletebilirsiniz. SMS şablonları oluşturabilirsiniz. Ayrıca SMS gönderme ve tüm işlemleri mobil uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz.

Hızlı Giriş Sistemi

Tüm mükelleflerin giriş bilgilerini her defasında yazmadan GİB, SGK, E-Arşiv gibi kamu sitelerine şifresiz ve tek tuşla giriş yapıp işlemlerini yapabilirsiniz.

Sınırsız Yönetici ve Yetki Kısıtlama

Tüm çalışanlarınız için istediğiniz kadar yönetici açabilirsiniz. İstediğiniz çalışanın Muhasebe 365 uygulamasının istediği alanlara ve özelliklere erişimini kısıtlayabilir veya izin verdiğiniz alanlara erişimini sağlayabilirsiniz. Çok gelişmiş yetkilendirme ve erişim sistemi mevcuttur.

Muhasebe Web Sitesi

Adınız ve soyadınız ile (www.adınızsoyadınız.com.tr) %100 mobile uygun her gün haber, mevzuat ve makalelerin güncellendiği kurumsal muhasebe web siteniz olacak. Ayrıca sitenizde size özel makale, duyuru, fotoğraf galerisi, iletişim formu gibi alanlar mevcuttur. Sitenizin tasarım ve rengini istediğiniz gibi panelden kolayca değiştirebilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Uzantısı

Hem siz hem tüm personelleriniz için adınız soyadınız uzantılı (örnek: ahmet@adınızsoyadınız.com.tr) kurumsal eposta hesapları oluşturabilirisniz. Ayrıca tüm çalışanlara gelen mailleri tek bir panelden kontrol edebilirsiniz. İleri tarihli mail gönderebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden mail gönderip alabilirsiniz. Tüm farklı mail hesaplarını cep telefonunuzdaki mobil uygulama üzerinden görebilirsiniz. Mail hesabı açma ve kota sınırı yoktur.

Sözleşme Onaylatma Sistemi

Hazırlamış olduğunuz sözleşmeleri (örnek: KVKK) web sitesi paneline yükleyip, mükellefler web sitesi (Muhasebe 365) paneline girdiğinde veya Muhasebe 365 mobil (cep telefonu) uygulamasına girdiğinde online olarak onaylattırabilirisniz. Sözleşmeyi onaylatmadan mükellefler sistemi Muhasebe 365 kullanamayacaktır. Ayrıca onaylanan sözleşmelerin kimler tarafından onaylandığını, onaylanan tarihi ve giriş yaptığı bilgisayar veya cep telefonunun cihaz ip adresi ile birlikte kayıt ederek ömür boyu saklamaktadır.

Sahip Olduğu 120'den Fazla Özellikle

Muhasebe Büronuzun ve Mükelleflerin 7/24 Hizmetinde


Muhasebe365 Yazılımının Tüm Özelliklerini Siz, Personelleriniz ve Tüm Mükellefler

Mobil Uygulama İle Cepten ve Tabletten Kolayca Kullanabilir.

Bilgi Talep
Formu